Martynas Pilkis
2013-01-24

Stebuklai?

Griebtis gyvybės

Moteriai Jungtinėse Valstijose atliko Cezario pjūvį. Gimė dukra. Moters sutuoktinis padarė stulbinančią nuotrauką: užgriebė kiekvieno žmogaus ryžtą gyventi.

šaltinis

*

Maddalena Douse gimė prieš laiką, 23 savaičių amžiaus, sverdama 382 gr. Didžiosios Britanijos gydytojai palieka mirčiai vaikus, sveriančius mažiau nei 400 gramų. Bet kai ją svėrė, svarstyklių lėkštėje netyčia paliko žirkles – todėl rodomas svoris buvo 453 g. Ją pernešė į intensyvaus slaugymo skyrių ir po 6 mėn. sveika mergaitė buvo išrašyta namo.

Šaltinis

*

„2012 m. ypatingi tuo, ko dar ligi šiol nėra buvę, – per metus lietuviai įvaikino daugiau vaikų nei užsienio piliečiai“,– sako Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Odeta Tarvydienė.

Bernardinai.lt

*

Koks skonis būtų sumaišius gerąsias hematogeno, chalvos, sausų pusryčių ir tirštinto pieno savybes? Toks, koks yra „Vilniaus pergalės“ saldainio „Linas“ skonis! Vaikystės, minkšto ir saldaus gyvenimo be nereikalingų priemaišų skonis.

Kažkodėl sunku jį rasti prekybos centruose. Bet kai jau randi – nepamiršti…

*

Miegamasis Kauno mikrorajonas. Didžiulis daugiaaukštis daugiabutis. Žmonės ten ne tik miega.

Štai aštuntame aukšte, 4 kambarių bute gyvena dvi šeimos. O jų senolei priklauso visas atskiras kambarys.

Didžiulią jo dalį užima lyg niekur nieko ten stovinčios senovinės audimo staklės, kažkada seniai atvežtos iš kaimo. Daugiabučiame Kauno name, aštuntame aukšte!

*

A. a. kunigas Algimantas Keina:

Valkininkuose buvau labiausiai persekiojamas. Nebuvo tos savaitės, kad manęs nekviestų į saugumą, į rajoną ar pas religijos reikalų įgaliotinį. Ne sykį bandė verbuoti, žadėjo gerą parapiją ir netgi parūpinti aukštesnes pareigas. Sulaukdavau gąsdinimų, kad įkišią į kalėjimą. Tardymo protokolo niekada nepasirašydavau. Parapijiečiai stodavo ginti mane kaip savo kleboną. Sykį jų grupė įsiveržė mane tardant. Išėjo į priekį kailiniuotas vyras ir išrėžė: „Tai ką, grįžo Stalino laikai?“. Netrukus buvau laisvas.

šaltinis

*

Tai jau 200-asis įrašas šiame tinklaraštyje. Ir mes nesustosime.

 

34 – paspausk ir pagirk!

Kiti įrašai panašia tema:

  • Susijusių įrašų nėra

Komentarai ( 1 )

  1. IV pastraipa – hEmatogeno, kaip hemoglobinas;)
    V pastr. – didžiulę;)
    Lininius linkėjimus gavau, man irgi patiko:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *