Gailė Laukevičiūtė
2014-10-09

Nes plunksna galingesnė už tanką

Šiuolaikiniame pasaulyje plunksna galingesnė už tanką, kai išmoksti ją valdyti. Mokykimės rašyti taikliai, aiškiai, apie tai, kas iš tiesų svarbu. Mokykimės apginti savo vertybinę poziciją ir būti išgirsti.

Rašantys ir šioje srityje tobulėti norintys jaunuoliai kviečiami spalio 17-19 dienomis dalyvauti publicistikos kursuose. Dalyvių amžius – nuo 18 m.

Rašymo dirbtuvės III-page-001

  • Bryan Bradley: Kokios žiniasklaidos reikia Lietuvai?

Lietuvos žiniasklaidos specifika, žurnalisto vaidmuo mūsų visuomenėje, kokybiškos ir visuomenę keičiančios žurnalistikos standartai; katalikiškos žiniasklaidos Lietuvoje trūkumai ir galimybės.

  • Marijus Gailius: Kaip užčiuopti kultūros aktualijų pulsą?

Kas yra kultūros aktualijos ir kaip jas atpažinti? Kaip rašyti apie kultūrą ir jos procesus įdomiai ir kartu nenusipiginant? Kaip komentuoti kultūros įvykius?

  • Toma Bružaitė: Katalikas ir žiniasklaida: draugai ar priešai?

Kodėl atrodo, kad žiniasklaida tikinčiųjų atžvilgiu yra nusiteikusi priešiškai? Kodėl Lietuvai reikalingi žiniasklaidos nebijantys katalikai? Kokiais principais vadovautis komentuojant diskusijas keliančius moralinius klausimus viešojoje erdvėje?

O taip pat jūsų lauks pasivaikščiojimai rudeniškomis Trakų gatvėmis, vakarinės diskusijos prie židinio, poezijos skaitymai ir daugybė gerų akimirkų. Kursai vyks Trakų parapijos namuose (Sodų g. 8A, Trakai).

Kursų kaina – 20Lt

Kursus organizuoja ateitininkų tinklaraščio neliberaliai.lt autoriai.

Registracija čia.

Jei iškilo klausimų, kreipkis: jurate.sutaite@gmail.com, 862508753

11 – paspausk ir pagirk!

Kiti įrašai panašia tema:

Komentarai ( 2 )

  1. Sveiki,
    labai sudomino temos ir mielai dalyvaučiau, bet bėda ta, kad gyvenu Vilniuje. O gal artimiausiu metu ką nors panašaus organizuosite Vilniuje? Būtų labai įdomu, vis pagalvoju, kad labai norėčiau pradėti rašyti, bet kažkaip nedrįstu, nes gi nesu baigusi žurnalistikos ir neturiu jokių pagrindų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *